Menu

Naše společnosti

 

DATA | Logo_nove_CMYK_barevne_na_vysku.png

T Machinery a.s. – dobývací technika

Společnost T Machinery a.s. je významným exportérem dobývací techniky se zaměřením na vývoj, konstrukci a výrobu dobývacích strojů, a to zejména dobývacích kombajnů, porubových dopravníků, hydraulických výztuží a dalšího příslušenství pro těžbu hornin hlubinným způsobem. Tato společnost je světovou jedničkou ve svém oboru, jelikož se jako jedna z mála společností ve světě vůbec zaměřuje na vývoj, konstrukci a výrobu zařízení pro střední a nízké mocnosti. Této splečnosti byl v roce 2017 v rámci hodnocení CZECH TOP 100 udělen certifikát AAA Czech Stability Award, což je nejvyšší možné ocenění v rámci hodnocení stability společností v České republice. 

Baťovka 1285
696 02, Ratíškovice 1285

Webové stránky

 

 

DATA | fite_logo.png 

F I T E a.s. – báňské technologie, ekologie, ekoengineering

Hlavními oblastmi činností společnosti jsou vývoj, konstrukce a výroba strojních zařízení hlavně pro hlubinné doly, nakládání s odpady včetně nebezpečných, ekoinženýring, poskytování služeb a pronájem nemovitostí. Firma se hlásí k zásadám "TRVALE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE", které spolu s dodržováním všech právních norem v oblasti životního prostředí, trvale uplatňuje při veškeré své činnosti a trvale prosazuje ve svém okolí. Společnost FITE a.s. je rovněž dlouhodobě držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001.

Výstavní 2224/8
709 51, Ostrava-Mariánské Hory

Webové stránky

 

 

DATA | th_kotle_logo.png 

TH, s.r.o. – tepelná technika

Společnost TH, s.r.o. se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou tepelné techniky, především pak kotlů a jiného příslušenství k zařízení kotelen průmyslových objektů. 

Baťovka 502
696 02, Ratíškovice 

Webové stránky

 

 

 

DATA | th_kotle_logo.png 

T Machinery Drives spol. s r.o. – pohony dobývacích strojů

Společnost se zabývá vývojem a výrobou měničových systémů pro regulaci a řízení pohonů s elektrickými motory důlních dobývacích, razících, dopravních strojů a jiných zařízení.

Baťovka 1285
696 02, Ratíškovice
Česká republika

 

 

DATA | tmachinery_logo.png 

OOO TMS (UA) – servis dobývacích techniky na ukrajinském trhu

Společnost zajišťuje servis zařízení vyráběného jinými společnostmi ze skupiny TOMÁŠ group na ukrajinském trhu, čímž je zabezpečen včasný, rychlý a autorizovaný servis vyráběných zařízení. Tímto způsobem je skupina dbá o to, aby její zařízení vyráběné jejími společnostmi mělo co nejdelší životnost.

ul. Zapadodonbasskaya, bud. 20, kancelář č. 39
Pavlohrad
Dneprovskaya oblasť
51413. Ukraina 

 

 

 DATA | tmachinery_logo.png

OOO TS (RU) - servis dobývacích techniky na ruském trhu

Společnost zajišťuje servis zařízení vyráběného jinými společnostmi ze skupiny TOMÁŠ group na ruském trhu, čímž je zabezpečen včasný, rychlý a autorizovaný servis vyráběných zařízení. Tímto způsobem je skupina dbá o to, aby její zařízení vyráběné jejími společnostmi mělo co nejdelší životnost.

ul. Radischeva 2/2, kancelář č. 302
650024, Rusko

 

 

 

TOMÁŠ servis, spol. s r.o. – obchod a servis strojírenského zařízení

Společnost TOMÁŠ servis spol. s r. o. se zabývá kooperační strojírenskou činností napříč kapitálovou skupinou TOMÁŠ GROUP. Zakázky jsou realizovány ostatními sesterskými společnostmi kapitálové skupiny, tak abychom plně využili rozsáhlý technologický park a výrobní možnosti kapitálové skupiny.

Naším zákazníkům a obchodním partnerům se snažíme vyjít vstříc v duchu hesla pana Tomáše Bati: "Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění."

Ratíškovice 502
696 02Kontakty

TOMÁŠ group, spol. s r.o.
Ratíškovice 502
696 02 Ratíškovice

GPS
48.9277283N, 17.1517036E
   
IČ: 426 379 70
DIČ: CZ 426 379 70
Fax:  +420 518 367 337
Phone +420 518 367 506
Email info@tgroup.cz